

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 10A |
| Maximum Current Sensed | 200A |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Series | K8AK-AS |
| Dimensions | 100 x 22.5 x 90mm |
| Current Range | 10 - 100 A, 20 - 200A |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 90mm |
| Length | 100mm |
LXPRT 280-520VAC
BD9080.12 3AC400V UH=AC230V
IL5882.38 AC/DC24V-230V Tv=5S
1SVR740700R2200 CM-MSS.23P
3RN2012-2BA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00