

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 10 A, 20A |
| Maximum Current Sensed | 100 A, 200A |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Time Delay | 250ms |
| Series | K8DT-AS |
| Height | 90mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Current Range | 10 - 100 A, 20 - 200A |
| Dimensions | 90 x 17.5 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Length | 90mm |
| Terminal Type | Push In |
V2PM400Y/230VS10
1SVR740722R1400 CM-MSS.21P
184774 EMR6-R400-A-2
1SVR740720R1400 CM-MSS.11P
K8AK-AW3 100-240VAC
LH5946.48/61 0,2-4V UH=DC24V 0,2-6s
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00