

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 90 - 250 V ac |
| Size | 96 x 48mm |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Input Type | Current, Resistance Transducer, Thermocouple, Voltage |
| Range | KS 40 |
| Series | KS40 |
| Panel Depth | 118mm |
P108/CC/VH/LRC/R
3208/CC/VH/LRDX/R
600-R-R-W-0-1
AKT7111100J
IJWPLA6B07S0516
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00