

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | K Type Thermocouple |
LR04830-001
E5C2-R20K AC100-240 0-600
701150/8-01-0253-2001-23/005
701170/8-0153-1001-23/000
E5CD-QX2D6M-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00