

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 90 - 250 V ac |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Input Type | Current, Resistance Transducer, Thermocouple, Voltage |
| Series | KS41 |
| Range | -100 - +1760 (Thermocouple) °C, -1999 - +9999 (Current & Voltage) °C, -200 - +850 (Platinum Resistance Thermometer) °C |
| Panel Depth | 118mm |
P104/CC/VH/LRR
1200-RR00-00-0-1
IC+ 915 12V 8A TCJ/K PT100
ESM-3710-N.5.11.0.1/00.00/2.0.0.0
E5CB-Q1P AC100-240
703043/181-000-23/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00