

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 24 V |
| Size | 86 x 35mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - +50 °C |
| Control Type | ON/OFF |
| Input Type | 2 Wire PT100 |
| Mounting Type | DIN Rail |
E5EC-RR4A5M-000
E5GC-RX2D6M-000
EPC3016/CC/VH/R1
EPC3016CCVH/D1/L2/CE
EPC3004/CC/VH/D1/R2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00