

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 90 - 250 V ac |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Input Type | Current, Resistance Transducer, Thermocouple, Voltage |
| Series | KS50 |
| Range | E5CC |
| Panel Depth | 118mm |
RGC1P23V42ED
KS90-102-0100D-000
E5C2-R20K AC100-240 0-800
P6100-2-2-1-1-0-0-2
P6100-2-1-1-0-0-2-2
600-R-R-R-0-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00