

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 90 - 250 V ac |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Series | KS90 |
| Range | E5EC |
| Input Type | Current, Resistance Transducer, Thermocouple, Voltage |
| Panel Depth | 118mm |
E5CC-CX3A5M-000
KS90-115-0000D-000
DTC410-02-ML
E5CN-HR2MD-500
E5DC-QX2DSM-002
40T-72-4-01-RR-00-9
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00