

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 48 x 59.2mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - +50 °C |
| Display Type | Segment |
| IP Rating | IP66 |
| Input Type | Thermocouple |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | KT4H |
| Panel Depth | 56mm |
| Termination Type | Screw |
P6100-2200-000
E5DC-QX2ABM-000
709061/8-01-020-100-230-00/252
P4100-2111-0000
400-DR-1-000
EPOWER/2PH-400A/600V/230V
KS40-110-0000D-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00