

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Current |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 22.5 x 75mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Display Type | Digital |
| Series | KT7 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Range | Panasonic KT7 |
| Panel Depth | 100mm |
EFIT/16A/240V/4MA20/PA/ENG/CL/MS
KS90-115-0000D-000
6.564.010.000
40T96-4-00-RR00-001 (EX 40T96-4-00-RR001
KS20-10TRR0020-01
E5DC-RX2ASM-017
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00