

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Size | 77 x 35mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Range | -60 - +150 °C |
| Input Type | NTC |
| Panel Depth | 61mm |
| Termination Type | Screw |
IC PLUS 915-V/I-12V
KS90-104-0000D-000
702034/8-0000-23
ID NEXT 978-PTC/NTC-230V-1NTC
703044/181-200-23/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00