

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analogue |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Display Type | Dual 4 Digit LED |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Input Type | Thermocouple |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | P4100+ |
| Additional Functionality | ON/OFF, PID Function |
| Panel Depth | 100mm |
| Display Colour | Green, Red |
| Termination Type | Screw |
E5AC-QQ4A5M-000
P4100-2-2-1-1-0-0-2-0
LR04830-000
EMPLUS 600 NTC-PTC 230Vac
E5GC-QX1A6M-000
EPACK-1PH/16A/24V/V2CL/TCP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00