

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 12V dc |
| Coil Resistance | 225Ω |
| Contact Configuration | SPDT |
| Number of Poles | 1 |
| Switching Current | 5A |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Terminal Type | Through Hole |
| Contact Material | Silver |
| Depth | 12mm |
| Length | 15.5mm |
| Maximum Switching Power DC | 400 W |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Height | 13.9mm |
DG19-7011-35-1012-11
1-1414552-0
1-1414939-4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00