

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 40 W |
| AC Motor Type | Induction |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Phase | 1 |
| Output Speed | 1275 rpm @ 230 V |
| Number of Poles | 4 |
| Width | 90mm |
| Rotation | Reversible |
| Maximum Output Torque | 0.31 Nm |
| Length | 105mm |
| Current Rating | 370 mA |
| Depth | 90mm |
| Bearing Type | Ball |
| Series | M91 |
| Dimensions | 105 x 90 x 90 mm |
MC 320P2T 70 B3
1FL6042-2AF21-1AA1
BC 2000/T 15 B3
3GAA071 311-ASE
TP80B4 0,75 230/400-50 B5 MV
TH71B4 0,37 230/400-50 B14 MV CN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00