

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Control Voltage | 28.8 V dc |
| Maximum Load Current | 10 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 253 V ac |
| Minimum Control Voltage | 19.2 V |
| Control Voltage Range | 19.2 - 28.8 V dc |
| Switching Type | AC/DC |
| Contact Configuration | SPST |
| Load Voltage Range | 24 - 253V ac |
| Minimum Load Voltage | 24 V ac |
| Terminal Type | Push In |
| Output Device | RIF |
| Series | RIF-0-OPT |
| Maximum Turn On Time | 10ms |
| Range | RIF |
| Manufacturer Part No. | 2905295 |
G3RV-ST500-D-H DC24
DRA1-CXE240D5
39.30.0.024.9024
G3RV-SR700-AL AC110
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00