

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Control Voltage | 121 V dc, 132 V ac |
| Maximum Load Current | 3 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 30 V dc |
| Minimum Control Voltage | 88 V dc, 96 V ac |
| Control Voltage Range | 96 - 132 V ac; 88 - 121 V dc |
| Switching Type | AC/DC |
| Contact Configuration | SPST |
| Load Voltage Range | 5 - 30V dc |
| Minimum Load Voltage | 5 V dc |
| Terminal Type | Push In |
| Series | PLC-OPT |
| Output Device | PLC |
| Range | PLC |
| Maximum Turn On Time | 6ms |
| Manufacturer Part No. | 2908174 |
SSL1D03JDPV
39.30.0.024.9024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00