

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Control Voltage | 250 V ac/dc |
| Maximum Load Current | 5 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Control Voltage | 24 V ac/dc |
| Better World Product | Yes |
| Series | Harmony |
| Better World Verification | Green Premium |
| Manufacturer Part No. | ZBRRD |
G3RV-SR700-A AC110
DRA1-CMXE60D10
SSL1A12BDRPR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00