

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 200 - 260 V ac |
| Size | 48 x 48 (1/16 DIN)mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP50 |
| Series | STATOP |
| Input Type | J Type Thermocouple |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Panel Depth | 86mm |
E5CC-QQ3A5M-000
EPC3016CCVH/D1/L2/CE
TC4830-01-110/230VAC
CM15/000S0E0/STD
P4100-2100-000R
702034/8-0000-23
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00