

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 200 - 260 V ac |
| Size | 48 x 48 (1/16 DIN)mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP50 |
| Series | STATOP |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | PT100 |
| Panel Depth | 86mm |
PID330ML-1000
ESM-3710-N.5.11.0.1/00.00/2.0.0.0
EPC3016CCVH/D1/L2/CE
E5CC-CX3D5M-000
P8100-2700-0000
3504/CCE/VH/X/XX/1/8/XXX/G/D4/LO/R4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00