

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 2 x 115V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 24V ac |
| Power Rating | 120VA |
| Dimensions | 90 (Dia.) x 48mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Type | Termination Wire |
| Standards Met | IEC 61558-2-6 |
| Isolation Voltage | 4kV ac |
| Maximum Temperature | +105°C |
0030P1-2-009K
0015P1-2-015
RKD 40/2x18
0050P1-2-009K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00