

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 230V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 12V ac |
| Power Rating | 30VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Height | 39mm |
| Weight | 450g |
| Diameter | 82mm |
| Dimensions | 82 (Dia.) x 39mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Type | Lead Wire |
0050P1-2-055
58-0160-012-D
RKD 500/2x24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00