

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Size | 77 x 35mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Range | -30 - +400 °C |
| Input Type | J Type Thermocouple |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Panel Depth | 61mm |
| Termination Type | Screw |
709061/8-01-020-100-230-00/252
3216/CC/VH/LDXX/R
D280-112-0000D-000
SRT-N118-1321-1-4-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00