

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Noise Level | 61dB |
| AC or DC Operation | AC |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| IP Rating | IP54 |
| Series | OA172LFGS XC |
| Special Features | Capacitor Drive Motor, Dual Ball Bearing, Impedance Protected Motor |
| Static Pressure | 0.78in/H2O |
| Termination Type | Lead Wire |
PF67000 11667103055
NSYCVF165M24DPF
PF66000 11666102055
PF67000 11867102055
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00