

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Noise Level | 55dB |
| AC or DC Operation | AC |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| IP Rating | IP54 |
| Static Pressure | 0.39in/H2O |
| Termination Type | Lead Wire |
| Series | OA254LFGS |
| Special Features | Capacitor Drive Motor, Dual Ball Bearing, Thermally Protected Motor |
8MR6411-5LV10
PF43000 11643101050
8MR6411-5LV25
PF22000 11622101055
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00