

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Stepper Motor Type | Hybrid |
| Step Angle | 1.8° |
| Number Of Wires | 6 |
| Supply Voltage | 4 V |
| Frame Size | 42.3 x 42.3mm |
| Shaft Diameter | 5mm |
| Current Rating | 950 mA |
| Winding Arrangement | Unipolar |
| Shaft Length | 22mm |
| Depth | 33mm |
| Resistance Per Phase | 4.2Ω |
SM2563C20B41
103H7823-0440
103H8223-6340
EMMS-ST-57-M-SEB-G2
103H7123-0440
103H5210-0440
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00