

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Stepper Motor Type | Hybrid |
| Step Angle | 1.8° |
| Number Of Wires | 6 |
| Supply Voltage | 5.4 V |
| Frame Size | 56.4 x 56.4mm |
| Shaft Diameter | 6.35mm |
| Current Rating | 1.5 A |
| Winding Arrangement | Unipolar |
| Shaft Length | 19mm |
| Depth | 76mm |
| Resistance Per Phase | 3.6Ω |
SF2421-10B41
SF2422-10B41
103H7126-5740
103H5210-0440
P542-M481U-G11L82
103H7123-5640
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00