

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSR |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - 50 °C, -200 - +1700 °C |
| Display Type | 11 Digit |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Input Type | Cu-50, J Type Thermocouple, K Type Thermocouple, L Type Thermocouple, PT100, R Type Thermocouple, S Type Thermocouple, T Type Thermocouple |
E5CD-RX2D6M-000
KS40-110-0000D-000
GTF-75-480-0-0-0-0 1-B-M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00