

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Ultrasonic |
| Mounting Type | Threaded |
| Switch Output | RS485 |
| Body Material | ABS/PVC |
| Cable Length | 2m |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | 75°C |
| Maximum DC Voltage | 12V |
| Series | M18 |
FTM20-4A25A
LLG210D324-004-D
7ML5735-2AA11-0AA0
LBFS-01421.0
LBFS-01121.0
RA - 222 22H
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00