

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 4A |
| Fuse Type | Blade |
| Blade Size | Regular |
| Voltage Rating | 32V dc |
| Colour | Pink |
| Width | 5mm |
| Height | 18.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Operating Temperature Range | -55 - +125 °C |
0299020.TXN
155.0892.5751
9005805.225
157.5701.6121
153.5395.6201
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00