

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP65, NEMA 4X |
| Input Type | K Type Thermocouple |
| Series | RS PRO |
| Mounting Type | 1/8 DIN (H) |
| Panel Depth | 86.6mm |
| Termination Type | Screw |
1250-D-R00-00000-0-G
EPOWER/2PH-400A/600V/230V
TC4810-02-24VAC/DC
E5CN-HQ2MD-500 24VAC/DC
E5CC-CX3D5M-006
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00