

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Terminated/Unterminated | Unterminated |
| Coaxial Type | Twin RG6 |
| Outer Diameter | 10.7mm |
| Length | 250m |
| Sheath Colour | White |
| Size of Strands | 0.65 mm |
| Standards Met | RoHS Compliant |
| Core Strands | 2/0.65 |
| Conductor Material | Copper Clad Steel |
| Shielding | Foil |
| Sheath Material | Polyvinyl Chloride PVC |
| Number of Strands | 2 |
| Insulation Material | FPE |
CBA-SMAF-MMCXM
R284C0351007
30-07817-10/B
CA12/195-XX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00