

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Output Current | 2.666A |
| Power Rating | 40W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 89mm |
| Width | 63.5mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 27mm |
| Series | RACM40 |
| Weight | 280g |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
HEP-1000-24
LFWLP350-1005
LFA50F-24-SNY
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00