

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Fork Level Detector |
| Mounting Type | Side or Top Mount |
| Switch Output | Relay |
| Body Material | Aluminium |
| Minimum Operating Temperature | -70°C |
| Maximum Operating Temperature | +260°C |
| Maximum Pressure | 100bar |
| Gasket Material | Non Asbestos Carbon Fibre |
| Series | 2160 |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
FMX11-CA11KS20
PIEZOAS0-6mh20-10M
FTW23-AA7MW5J
FTE20-BI13AA11
LLC710D324-003
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00