

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Pulses Per Revolution | 8192 |
| Series | ATM60 PROFIBUS |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Shaft Type | Solid |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Supply Voltage | 10 - 32 V |
| Resolution | 13 x 13 bit |
| Steps Per Revolution | 8192Steps |
| IP Rating | IP66 |
| Overall Height | 60mm |
| Overall Width | 60mm |
| Overall Depth | 74.8mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Full Shaft |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Other |
208158/015
MZT7-03VPS-KW0
926227
PZ-34-A-150 0000X000X00
DFS60B-BHAA01024
3315C-001-016L
DBS36E-S3EK01024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00