

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 5 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| Length | 76mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | IFL |
| Switching Current | 500 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Shielded |
Ni8-M18-VP4X-H1141
E2E-X4B1T8 2M
IME12-04BPSZC0SS71
NBB2-8GM50-E0
E2E-X8MB1T8-M5
IMS12-04BPSNC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00