

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | 7 Segment LCD |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Series | REG48 |
| Range | REG Series Schneider |
| Display Colour | Green, Red |
| Panel Depth | 78mm |
MV080MARR021U0
SE8350U0B00
3216/CC/VH/LRXX/R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00