

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Control Type | ON/OFF, PID, 2-PID Controller |
| Input Type | Current, Platinum Resistance Thermometer, Thermocouple, Voltage |
| Series | E5AN |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Range | 0 - 10 V, 0 - 20 mA, -200 - +2300 (Thermocouple) °C, -200 - +850 (Platinum Resistance Thermometer) °C |
| Termination Type | Screw terminal block |
| Panel Depth | 78mm |
| Display Colour | Red/Green/Yellow |
E5GC-RX2ACM-000
E5CC-QQ3A5M-001
702113/8-0300-23/000
EPACK-1PH/32A/24V/XXX/V2
E5CC-RX3A5M-003
701080/0-04-23-02/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00