

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 96 x 48mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | 7 Segment LCD |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Series | REG96 |
| Range | REG Series Schneider |
| Panel Depth | 78mm |
| Display Colour | Green, Red |
702113/8-0000-23/000
701550/181-000-25/000
702032/8-2100-25
701090/0-01-25-02/000
IC PLUS 902-V/I-230V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00