

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Level |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | Harmony Control |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Height | 90mm |
| Width | 22.9mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 79.5mm |
| Dimensions | 79.5 x 22.9 x 90mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Screw |
| Standards Met | CCC, CE, CSA, EAC, UL |
| Number of Poles | 1 |
K8AK-VS2 100-240VAC
1SVR730841R0400 CM-SRS.21S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00