

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensing Range | 200 - 240V ac |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Series | Harmony Control |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Height | 90mm |
| Maximum Voltage Sensed | 240V ac |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 22.9mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 79.5mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 79.5 x 22.9 x 90mm |
| Minimum Voltage Sensed | 200V ac |
G2UM300VL20 24-240VAC/DC
IL9151.12 2-450kOHM AC230V 0.2-20S
72.01.8.240.0000
1SVR740830R0400 CM-ESS.2P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00