

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | PLC I/O Module |
| Range | Modicon TM3 |
| Series | FC4A |
| Number of Inputs | 4 |
| Input Type | Current, Voltage |
| For Use With | Modicon M221, Modicon M241, Modicon M251 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Cable Length | < 30m |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Dimensions | 90 x 23.6 x 70 mm |
6ES7460-0AA01-0AB0
3RK1200-0DQ00-0AA3
212313 EASY620-DC-TE
HMIBSCEA53D1EDB
CJ1W-AD081-V1(SL)
1734-TOP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00