

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Contact Configuration | 2NC |
| Push Button Actuation | Key Release |
| Illuminated | No |
| Series | Harmony XB7 |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | Round |
| Voltage Rating | 250V |
| Supply Current | 1.5A |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Push Button Material | Plastic |
185176 C22-PVT-K02-P62
FB1W-YW1B-V4E02R
61-3440.4/1
61-6461.4097
84-5120.0020
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00