

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 16A |
| Number of Poles | 2 |
| Voltage Rating | 60 V dc, 240V ac |
| Series | TA45 |
| Tripping Mechanism | Thermal |
| Reset Actuator Type | Button |
| Rated AC Voltage | 240V |
| Mounting Style | Panel Mount |
| Rated DC Voltage | 60V |
| Circuit Breaker Type | Thermal Magnetic Circuit Breaker |
W54-XB1A4A10-15
2210-T210-K0M1-H121-3A
LELB1-1-51-65.0-1-01-V
3120-N551-H7T1-W14DR4-12A
IUGN66-1-72-2.50
IEG666-1-63-30.0-A-01-V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00