

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Optical Sensor |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Switch Output | Transistor |
| Body Material | Polysulfone |
| Cable Length | 250mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Thread Size | M12 x 1 |
| Maximum Current | 1 A |
| Maximum Pressure | 7bar |
| Series | OLS2 |
LLC610D3L24-004
FTW325-B2B1A
FTW33-AA4UWSJ
LBFH-21.010.A03020.3.4003.0
CD34CNFLFPCP2
FTE20-BI16AE11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00