

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | AFS/AFM60 PROFINET |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | Profinet |
| Shaft Type | Hollow |
| Shaft Diameter | 12mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V |
| Resolution | 18 x 12 bit |
| Steps Per Revolution | 262144Steps |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | PROFINET |
| Overall Height | 60mm |
| Overall Width | 60mm |
| Overall Depth | 69mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Hollow Shaft |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Other |
RI32-O/500ER.11KB
BTL7-A501-M0150-P-S32
DBS50E-S5EK00256
DFS60B-S1VA03600
40A20ABNG24K2
05.2400.1122.0500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00