

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | AHS36 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | IO-Link |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 30 V |
| Shaft Diameter | 8mm |
| Resolution | 12 x 12 |
| Steps Per Revolution | 4096Steps |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | IO-Link |
| Overall Height | 50.7mm |
| Overall Width | 36mm |
| Overall Depth | 54.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Connection Type | Male Connector |
36E12XXBASSC8AJO
DBS50E-SKRJ00360
AMS22S5P1BHBRL335
DKV60E-22EKA1000
BMF 235K-PS-C-2A-SA2-S49-00,3
PEC16-4220F-N0024
RI58-D 5000ED.37KB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00