

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | ARS60 |
| Maximum Revolutions | 3000rpm |
| Shaft Type | Solid |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Supply Voltage | 32 V |
| Resolution | 15 bit |
| Steps Per Revolution | 360Steps |
| IP Rating | IP65, IP66 |
| Interface | Parallel |
| Overall Height | 90mm |
| Overall Width | 60mm |
| Overall Depth | 55mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Cable |
RE115L6E502W6017
BDK 16.05A1024-5-4
RS0-550-170
ARS60-AAA04096
RE34L4D103W3263
PZ-34-A-125 0000X000X00
DBS50E-S5EK00360
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00