

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | EcoLine |
| Stroke | 1250mm |
| Supply Voltage | 19 - 33 V |
| Resolution | 0.05 mm |
| IP Rating | IP50 |
| Overall Height | 55mm |
| Overall Width | 55mm |
| Overall Depth | 52mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | Cable |
| Current Rating | 80 mA |
DFS60E-S4EA00500
8.KIH40.2442.1024
ARS60-F4A00360
SFM60-HRKT0K02
PEC16-4220F-N0024
GCA5-PM047.RAN.V60.A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00