

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | BCG08 |
| Output Signal Type | SSI |
| Stroke | 3000mm |
| Supply Voltage | 30 V |
| Resolution | 0.03 mm |
| IP Rating | IP50 |
| Interface | SSI |
| Overall Height | 120mm |
| Overall Width | 80mm |
| Overall Depth | 82mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | Male Connector |
DFS60B-BEMA10000
DFS60B-S4PC10000
LT-M-0150-P
DBS36E-BBEK00500
DUV60E-D4KFHDEB
DBS60E-S4AN04096
D5.350B.A114.0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00