

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | HighLine |
| Output Signal Type | Profinet |
| Stroke | 20000mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Resolution | 0.001 mm |
| IP Rating | IP64 |
| Interface | PROFINET |
| Overall Height | 130mm |
| Overall Width | 324mm |
| Overall Depth | 130mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | M12 4 Pin Connector |
DBS36E-S3EL01024
AHS36B-BDQC004096
SFS60-HLKT0K02
D5.2102.2441.1000
A3M60B-BHPB013X13
05.2420.1222.1000
DBS50E-S5EN01000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00